Pożyczki dla firm, mikroprzedsiębiorstw OSTROŁĘKA

Pożyczki dla mikroprzedsiębiorstw !Projekt "Pożyczki dla mikroprzedsiębiorstw" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.


Celem projektu jest świadczenie usług finansowych dla przedsiębiorców działających na obszarze województwa mazowieckiego.

 

więcej

 pożyczki

więcej


 

Odwiedź
 

KONTAKT:

 

07-410 Ostrołęka, Ul. Kołobrzeska 15, Tel./Fax (29) 769-10-34.Tagi: kredyty, pożyczki dla firm, ostrołęka, msp, frp

Jesteś na: HOME / IP

IP - Inkubator Przedsiębiorczości

 


 

Inkubator Przedsiębiorczości w Ostrołęce powstał w listopadzie 1996 r. W obiektach IP funkcjonują Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości, Fundusz Rozwoju Przedsiębiorczości, które promują lokalną przedsiębiorczość oraz wspierają rozwój lokalnych małych i średnich przedsiębiorstw.


Z pomieszczeń Inkubatora korzysta też Wyższa Szkoła Ekonomiczno - Społeczna w Ostrołęce, dla której Ostrołęcki Ruch Wspierania Przedsiębiorczości jest założycielem. Uczelnia prowadzi edukację na poziomie wyższych studiów zawodowych, na kierunku Zarządzanie, w zakresie specjalności Zarządzanie Przedsiębiorstwem. WSES realizuje działalność dydaktyczną oraz badawczo - naukową w obszarze lokalnego rozwoju gospodarczego i społecznego. Szczegółowe informacje o Uczelni znajdują się pod adresem http://www.wses.edu.pl